21.08.2021

Найближчі 3 роки Корабельний район не отримає, ні об’їзної дороги, ні тролейбуса

Судячи за прогнозом бюджету міста Миколаєва на 2022 — 2024 роки, який 19 серпня 2021 року на сесії Миколаївської міськради затвердили місцеві депутати, в Корабельному районі до 2024 року повністю реалізують лише проект з установки світлофора в мкрн Балабанівка за 1,2 млн грн.

Інші інвестиційні інфраструктурні проекти за найближчі три роки до кінця виконати не встигнуть, проте витратять на них за цей період чималі гроші.

Так, наприклад, згідно з Додатком №10 до прогнозу ( «ОБСЯГИ капітальніх вкладень бюджету Міколаївської міської теріторіальної громади у розрізі інвестіційніх проєктів») в частині відповідальності Департаменту ЖКГ Миколаївської міськради, до 2024 року вийдуть лише на 55% відсотків готовності тролейбусної лінії в Корабельному районі, витративши на неї при цьому понад 80 млн грн.

Дорогу для вантажівок до портів в Корабельному районі через Балабановський ліс зроблять до 2024 року всього на 31%, витративши понад 30 млн грн.

А тунель під залізницею у перетину пр. Богоявленського і вул. Самойловича в міськраді планують зробити за найближчі три роки всього на 7%, витративши при цьому майже 20 млн грн.

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.