02.02.2019

Наймолодшого українського моряка у російському СІЗО могли заразити гепатитом

1545665360-1621

Якщо Ейдер захворів на гепатит не у в’язниці, то до тюремних лікарів є питання, наприклад, чому раніше про хворобу ніде не вказувалось, чому лікарі не виявляли хворобу.

Наймолодшого українського військового моряка Андрія Ейдера у російській в’язниці могли заразити гепатитом. Про це заявив адвокат Микола Полозов з посиланням на інформацію захисниці Ейдера Олександри Маркової.

«Є серйозні підозри, що пораненого військовополоненого Андрія Ейдера заразили в медсанчастині СІЗО «Матроська тиша» гепатитом В. Якщо аналізи підтвердяться, то це зовсім щось позамежне», — написав він.

«Офіційне підтвердження цьому буде лише на початку наступного тижня, коли я особисто побачу епікриз, який все-таки видали Андрію при переведенні з «Матроської тиші» до «Лефортова», — зазначила Маркова.

Вона наголосила, що якщо Ейдер захворів на гепатит не у в’язниці, то до тюремних лікарів є питання, наприклад, чому раніше про хворобу ніде не вказувалось, чому лікарі не виявляли хворобу.

«На жаль, сьогодні п’ятниця, і попереду ще цілих два дні, які тягнутимуться вічністю в очікуванні хоч якоїсь визначеності», — написала Маркова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *