12.09.2021

Народження нової сім’ї: в день Миколаєва міський голова привітав молодят

11 вересня в Каштановому сквері на Соборній відбулися урочистості з нагоди 232 Дня народження міста. Громаду привітав міський голова Олександр Сєнкевич, а також традиційно одружив закоханих під відкритим небом Каштанового скверу.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

«Миколаїв — це не будівлі. Це люди, які його розвивають та розбудовують, передають цінну спадщину наступним поколінням. Від кожного з нас залежить, яким він стане, наш спільний дім. Від наших щоденних справ і прийнятих рішень, від мрій та прагнень. У цьому — справжня любов до міста!» — сказав мер.

За доброю традицією в день народження Миколаєва проводять весільну церемонію. У знакову для міста дату шлюб взяли чотири щасливих пари: Анна Бєлякова та Андрій Ніколенко, Аліна Карпенко та Дмитро Іщенко, Євгенія Поліщук і Ярослав Касько, Олена Мельниченко та Костянтин Дворцов.

Виконуючи почесну місію міського голови, Олександр Сєнкевич урочисто оголосив молодят “чоловіком та дружиною», побажав вірності та терпіння, вміння слухати й чути один одного, зберегти почуття на довгі роки.

Від імені міської громади новоспеченим родинам вручили цінні подарунки та квіти.

Фото: NikLife

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *