14.07.2021

Нафтобазу в Миколаєві переоформили на компанію з офшорним «корінням»

Нафтопереправний комплекс в Миколаєві, навколо якого в кінці минулого року розгорівся конфлікт, пов’язаний з тиском і захопленням, переоформили на фірму, створену 5 місяців тому офшорною компанією.

Це випливає з опублікованого напередодні проекту рішення Миколаївської міської ради про зміну сторони договору про оренду земельних ділянок по вулиці Космонавтів 1, 1 н і 1 н / 2 «в зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна»

 

 

Ці земельні ділянки орендує компанія «Глобал-Інвест». Вона до недавнього була власником майнового комплексу на нафтобазі.

Тепер власником нафтопереправного комплексу є ТОВ «Тенкойл». Згідно з даними публічних реєстрів, фірма була зареєстрована 13 лютого 2021 року, рівно 5 місяців тому в офісі №207 бізнес-центру по вулиці Садовій, 1 в Миколаєві. Відзначимо, що в цьому ж офісі зареєстровано ще 22 фірми.Діректором компанії значиться В’ячеслав Юрійович Ситников. Засновники — компанія Раlmоrе Wоrldwіdе Ltd, зареєстрована на Британських Віргінських островах, а також громадянин Вірменії Алік Чиркинян.

Джерело: NikCenter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.