09.09.2021

Находячись під слідством Коренев та Брижатий отримують зарплату, премії, оздоровчі

Фігуранти кримінальної справи про розкрадання понад 26 мільйонів гривень при реконструкції Соборної площі в Миколаєві і за сумісництвом керівники департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв та Олександр Брижатий отримали на двох майже 65 тисяч гривень за минулий серпень місяць.

Цю інформацію надали в мерії Миколаєва у відповідь на інформаційний запит.

Як відомо, детективи Національного антикорупційного бюро України затримали віце-мера Миколаєва Сергія Коренєва і першого заступника директора департаменту ЖКГ Олександра Брижату. Чиновникам інкримінують привласнення 26 мільйонів гривень на реконструкцію Соборної площі.

За розпорядженням міського голови Сергій Коренєв відсторонений на час слідства з посади начальника департаменту ЖКГ. А ось місце віце-мера за ним збереглося …

Тому в серпні Сергій Коренєв та Олександр Брижатий отримали значні зарплати з міського бюджету Миколаєва.

Віце-мер Сергій Коренєв отримав 45,8 тисяч гривень. У цю суму увійшли, крім іншого, премія — 7,3 тисячі гривень, допомога на оздоровлення — 14 тисяч гривень, відпускні — 18,7 тисяч гривень, надбавки — 9,1 тисяч гривень.

Відсторонений перший заступник директора ДЖКХ Олександр Брижатий отримав з бюджету Миколаєва без малого 19 тисяч гривень зарплати за серпень. У цю суму входить надбавка — 8,4 тисячі гривень, і премія — 6,9 тисяч гривень.

Додамо, що з недавніх пір виконуюча обов’язки керівника ДЖКХ Наталія Осецької за серпень отримала 31,6 тисяч гривень зарплати. Ще один заступник директора ДЖКХ Сергій Брядко заробив 27,8 тисяч гривень.

Разом, четверо керівників департаменту ЖКГ за минулий місяць заробили понад 124 тисяч гривень.

Джерело: НН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.