13.07.2021

На базі пологового будинку в Миколаєві відкрили пункт вакцинації

Отримати вакцину в Миколаєві з 12 липня можна і на базі 3-го міського пологового будинку. Щеплять вакциною Coronavac.

Центр вакцинації проти COVID-19 на базі 3-го міського пологового будинку відкрито Центром первинної медико-санітарної допомоги № 6. Вакцинуватись тут можуть всі охочі з 9-ї до 15:30 щодня.

Протягом дня щеплення тут зробили 24-м людям.

«Вже ті люди, які вакцинувались, вони можуть розповісти своїм знайомим, родичам, це трошки мінімізує страх. Ми знаємо про різні плітки, чутки негативні про вакцинацію у світі існують. Людина більш схильна довіряти своїм знайомим, які вже вакцинувались. Тому зараз населення більш охоче вакцинується, дзвонять мені на робочий телефон та записуються, щоб я викликав», – розповів лікар-терапевт Арсен Мовсесян.

Щеплення роблять вакциною Coronavac.

«Ревакцинація офіційно, за інструкцією 14–28 днів. Наразі МОЗ України радило 28 днів вичікувати, тому що за сучасними науковими даними, чим пізніше термін вакцинування, тим більш активно виділяється імунітет проти захворювання», – каже лікар-терапевт Арсен Мовсесян.

Не обов’язково звертатись до сімейного лікаря, можна просто прийти в пункт вакцинації, заповнити анкету і отримати щеплення.

МОЗ заплановано до кінця літа 2021 року вакцинувати 10 мільйонів українців, 5 мільйонів повинні отримати і другу дозу.

На базі пологового будинку в Миколаєві працює пункт вакцинаціїНа базі пологового будинку в Миколаєві працює пункт вакцинації

На базі пологового будинку в Миколаєві працює пункт вакцинації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.