17.09.2021

На Баштанщині викрили трьох нелегальних мігрантів

Під час проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» співробітники Баштанського районного відділу поліції виявили 48-річного чоловіка і 28-річну жінку — громадян Азербайджану та 42-річного громадянина Молдови, які порушили терміни перебування на території нашої держави та ухилялися від виїзду.

Про це повідомляє Баштанський районний відділ поліції Миколаївської області.

Правоохоронці доставили нелегалів до районного сектору Державної міграційної служби, співробітники якої винесли рішення про примусове повернення громадян до країни походження у 10-ти денний термін. На даний час одного з нелегалів, 42-річного громадянина Молдови, поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців для подальшого вирішення питання щодо його примусової депортації.

Також на порушників склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» та ст. 203-1 КУпАП «Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну».

Правоохоронці Баштанського районного відділу поліції спільно з міграційною службою продовжують роботу по виявленню іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України. Порушення іноземцями вимог Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» тягне за собою подальше видворення з нашої держави.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *