04.07.2021

На березі лиману Тилігул будують найбільшу в Європі ферму з вирощування креветок

В Миколаївській області на березі мальовничого лиману Тилігул почали будівництво найбільшої ферми в Європі з вирощування морської креветки ваннамей.

Про це в Facebook повідомив Любомир Гайдамака.

«Ми офіційно почали будівництво найбільшої ферми в Європі з вирощування морської креветки ваннамей у Миколаївській області на березі мальовничого лиману Тилігул.

Господарство запроектовано по принципу повного циклу: сучасний комбікормовий цех потужністю 6000 тон екструдованого корму на рік, інкубаторій на 5 мільйонів личинок в місяць, товарне виробництво потужністю 500 тон на рік, переробка до 2000 тон на рік.

На черзі проектування інкубатору з морських видів риби (лаврак, дорадо, барамунді, групки та інші), мальковий цех, товарне вирощування до 1000 тон у першій черзі»,— написав він.

При цьому він звернувся до голови Миколаївської облради Ганни Замазєєвої та Віталія Кіма — голови Миколаївської ОДА, так як відразу після початку будівництва приїхали «щипачі» з місцевих контролюючих органів.

«На жаль, труднощів дуже багато. Не встигли почати, як приїхали «щипачі» з місцевих контролюючих органів, котрі приїхали перевірити факти за заявою «фізичної особи з Одеської області Біляївського району». Але наша юридична служба добре знає яким чином цих покидьків та посіпак ставити на місце.

Добре, що керівництво місцевої громади Валерій Хоміцький , Лилия Машуренко , депутат обласної ради Володимир Погадаєв та багато інших людей всіляко сприяють становленню нашої справи.

Пані Ганна Замазєєва та Віталій Кім — голова Миколаївської ОДА , прошу вас взяти під особистий контроль будівництво нашого господарства, котре безперечно є унікальним явищем для розвитку сучасної аквакультури та одним із найважливіших етапів в сучасній історії», — зазначив Любомир Гайдамака.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.