03.09.2021

На вихідні прогнозують дощі та нічні похолодання до +3°

У найближчі дні по всій країні спостерігатиметься тенденція до зниження температури повітря.

Про це повідомили у Sinoptik.ua.

На заході України погода неоднорідна. У Закарпатті та Чернівецькій області денна температура до +20°. У високогір’ї Карпат +11…+14°, а у неділю, 5 вересня, вдень +6°, в ніч проти понеділка +3°. У Луцькій, Тернопільській, Рівненській областях у п’ятницю, 3 вересня, до +18°, у вихідні та понеділок +14…+15°. Місцями можуть пройти невеликі дощі. Хмарність змінна, сонечко буде виглядати часто.

На сході країни у п’ятницю місцями пройдуть дощі, денна температура +17…+19°, посилення західного та північно-західного вітру до 8 м/сек. У вихідні в Луганській та Донецькій областях +18…+22°, очікуються локальні дощі. У Харківській області у вихідні прохолодніше: вдень +15°, вночі +6°, у суботу буде дощ. На початку тижня на сході країни буде до +17°, опади навряд чи будуть. Але вересневого сонечка буде багато, воно вже не зможе віддати стільки тепла, як влітку.

У південних областях України на початку вересня ще тепло, ще багато сонця, і відпочивальникам ще можна не покидати пляжі. На узбережжі Азовського та Чорного морів температура повітря вдень від +20°, до +24°. Температура Чорного моря біля Одеси +21°, Азовського моря біля Бердянська +25°. У вихідні та понеділок на півдні країни опадів не очікується. У п’ятницю, 3 вересня, буде посилення західного вітру до 9 м/сек.

У центральній частині країни осіння погода. Є надія, що неприємні осінні акценти скоро зникнуть. Але з п’ятниці по понеділок денна температура +15…+17°, у Вінницькій області у понеділок +14°. У п’ятницю в центральних областях очікується північно-західний вітер до 8 м/сек, у суботу пройдуть дощі.

На півночі України у вихідні стане значно холодніше, вдень +13…+14°. «Якщо ще в п’ятницю можна було обійтися теплим светром, то у вихідні вже можна надягати куртку з капюшоном від дощу. Сонце ще буде виглядати, і досить часто, але воно не прогріватиме холодне арктичне повітря», — попереджають синоптики. У понеділок вранці буде дуже холодно, +10…+13°, й вдень температура повітря не підніметься вище +14°.

У Києві денна температура у п’ятницю +18°, у суботу +16°, у неділю та понеділок +14°. У п’ятницю буде різкий та пронизливий північно-західний вітер, до 6 м/сек. Дощі пройдуть 4 вересня, у суботу.

«Осінь тільки починається, світла та сонечка поки що достатньо, і якби холодна арктична маса не господарювала над Україною, було б ще тепло», — підкреслюється в повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.