06.09.2019

На Вінниччині мешканці перекрили дорогу через діяльність спиртозаводу

Жителі міста Тростянець вважають, що відходи місцевого спиртозаводу отруюють повітря і вимагають приїзду обласних екологічних служб.

Жителі Тростянця у Вінницькій області в п’ятницю, 6 вересня, перекрили рух по автодорозі Шпиків — Тульчин — Тростянець — Бершадь, вимагаючи розслідування негативного впливу діяльності місцевого спиртового заводу на навколишнє середовище. Про це йдеться на сторінці Тростянецької селищної ОТГ у Facebook.

«Тростянець доведений до відчаю. Сьогодні, 6 вересня, жителі громади вийшли на акцію протесту і перекрили рух автотранспорту на автомобільній дорозі державного значення Т-02-22 Шпиків — Тульчин — Тростянець — Бершадь: біля ДП Тростянецький спиртовий завод та центральної площі по вулиці Соборна», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що місцеві жителі вимагають приїзду відповідних обласних служб та пояснень про діяльність ДП Тростянецький спиртовий завод та екологічної ситуації в регіоні.

За повідомленням місцевих ЗМІ, люди також попередили, що збираються власноруч демонтувати трубу, прокладену з місцевого спиртозаводу на поля з бардою, оскільки вважають, що відходи підприємства отруюють повітря. А сьогоднішньою акцією вони хочуть привернути увагу до своєї проблеми президента Зеленського.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *