12.09.2021

На День в Миколаєві вітали багатодітні родини

11 вересня Миколаїв відзначив 232 річницю з дня заснування. На головній вулиці міста відбулися урочистості з нагоди відкриття свята. На церемонію сьогодні запросили важливих гостей — людей з великим серцем, які дарують дітям свою любов та тепло, батьків, які є гордістю Миколаєва. Уся громада в День міста вітала багатодітні родини. 

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Мер Олександр Сєнкевич подякував містянам за приклад турботи й відданості, безмежне терпіння і щоденну працю, за усміхнених, добре вихованих дітлахів.

Щасливий дім, де багато дітей. У родині Єрмачкових, наприклад, дванадцятеро! В родинах Бондар та Кліманських — по десять хлопців та дівчат. Дев’ятьох діток виховують сім’ї Хісамутдінових, Кіневих, Ткачуків, Руцьких, Панових та Дзюби. Родина Ласних піклується про вісьмох. По сім вихованців у сім’ях Чолак, Халаф, Дворецьких, Ластовецьких, Ануфрієвих. П’ятеро — в родині Маринич.

За останні роки миколаївці створили 11 дитячих будинків сімейного типу, де в добрі і любові зростають 80 дітей. Батьки-вихователі Микульшині, Криві, Каманіни виховують по 10 дітей, Рукоміни, Голокоз та Коваленки — по 9, Шульга та Полігач — по 8, Ткачишини, Д’яченко й Білі — по 6.

На знак вдячності для 17 багатодітних сімей та 11 дитячих будинків сімейного типу підготували приємний сюрприз. Родинам вручили сучасні планшети, що обов’язково згодяться для якісного навчання дітлахів.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.