12.03.2020

На Дніпровсько-Бузькому лимані викрито порушення зі збитками на понад 27 тис. грн.

Десятого березня 2020 року Миколаївський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.

Інцидент зафіксовано на Дніпровсько-Бузькому лимані біля с. Дніпровське Очаківського району Миколаївської області.

Близько 20 години виявлено двох порушників, які здійснювали вилов риби за допомогою бредня, не маючи дозволу на промисел. У сітках порушників знаходилась така риба:
бичок (молодь) — 726 екз., атерина — 547 екз., тарань (молодь) — 5 екз., карась сріблястий — 3 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 11 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 27 019 грн.

На осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.

 

Довідкова інформація:

Згідно ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, грубе порушення правил рибальства тягне за собою накладення штрафів: на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн) і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-850 грн).

 

Також порушникам доведеться сплатити майнову шкоду заподіяну Державі згідно затверджених такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів.

 

Нагадуємо, що в Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *