29.12.2019

На Донбасі розпочався обмін полоненими

Сепаратисти відправили осіб з обмінного списку в сіру зону, де пройде процедура обміну. В «ЛНР» повідомили, що українська сторона вже передала утримуваних.

На пункті пропуску Майорське в неділю, 29 грудня, почався перший за останні два роки обмін полоненими між «ДНР» і «ЛНР», з одного боку, та Україною, з іншого. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на так званого «омбудсмена» ДНР Дарину Морозову.

«Обмін почався», — зазначила Морозова. Процес проходить на лінії зіткнення сторін в районі контрольного пункту в’їзду-виїзду.

За її словами, полонені «ДНР» вже вирушили в так звану сіру зону — територію між позиціями конфліктуючих сторін — для фіналізації процедури обміну.

За інформацією Морозової, поширеною напередодні, Донецьк і Луганськ передадуть Києву 55 осіб і сподіваються отримати 87 своїх прихильників.

У свою чергу, представник «ЛНР» в контактній групі Ольга Кобцева розповіла, що українці передали людей, яких або помилували, або відпустили під особисте зобов’язання.

«Було зазначено певну кількість людей на помилування, а певна кількість людей під особисте зобов’язання без обмеження із пересування», — сказала вона.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *