21.11.2020

На Донбасі розпочалися виплати за зруйноване житло

Перші дев’ять сімей, чиє житло було зруйновано в результаті збройної агресії отримають по 300 тисяч гривень на людину.

У Донецькій області перші дев’ять сімей отримають компенсацію за зруйноване житло в результаті збройної агресії. Загальна сума компенсації складе 2,7 млн ​​гривень. Про це в суботу, 21 листопада, повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

«Перші дев’ять заявників у Донецькій області отримають компенсацію за житло, що було зруйновано в результаті збройної агресії Росії», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 13 листопада відбулося перше засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано в результаті надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Під час засідання комісія розглянула 10 заяв про виплату грошової компенсації. Вісім житлових об’єктів розташовані на території військово-цивільної адміністрація селища Зайцеве, два — в місті Авдіївка. За результатами розгляду, прийнято рішення про надання грошової компенсації власникам дев’яти об’єктів зруйнованого житла, для однієї заявки комісія продовжила термін для прийняття рішення.

«Отже, за результатами зазначеного засідання власники дев’яти житлових будинків (квартир), які зруйновані в результаті надзвичайної ситуації воєнного характеру, викликаної збройною агресією Російської Федерації, отримають компенсацію на загальну суму 2,7 мільйона гривень, що становить 300 тис. гривень на людину» , — йдеться в повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *