03.06.2020

На Донеччині гірники мітингували через простій шахти ДТЕК

Шахта Добропіллявугілля закрита вже два місяці у зв’язку з кризою у вугільній галузі, кажуть протестувальники.

У Добропіллі Донецької області співробітники компанії ДТЕК Добропіллявугілля вийшли на протест через продовження простою підприємства до 1 липня. Про це повідомляє hromadske в середу, 3 липня.

Як стверджують учасники мітингу, Добропіллявугілля вже два місяці перебувають у вимушеному простої через кризу у вугільній галузі. У зв’язку з цим компанія ДТЕК анонсувала простій шахт Добропілля, хоча інша компанія ДТЕК Павлоградвугілля працює. Керівництво пояснює це більш низькою собівартістю вугілля, що видобувається в Павлограді.

На акції шахтарі звинувачували в простої як владу країни, так і компанію ДТЕК. За словами шахтарів, криза в Добропіллі почалася ще задовго до 2020 року.

За підсумками протесту люди склали резолюцію, в якій зазначили вимоги трудового колективу ТОВ ДТЕК Добропіллявугілля щодо подолання кризи. Сьогодні ініціативна група шахтарів планує зустрітися з головою військово-цивільної адміністрації Донецької області Павлом Кириленком.

Мітингувальники кажуть, що якщо їх не почують, то завтра вони будуть перекривати дороги, а також готові влаштувати безстрокову акцію в Києві біля офісу президента.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *