02.12.2019

На Донеччині забили до напівсмерті волонтера АТО

Чоловікові могли помститися за допомогу військовим, хоча раніше їм і не погрожували. У поліції Бахмута повідомили, що відкрито кримінальне провадження.

У Бахмуті Донецької області напали на волонтера Артема Мірошниченка, який з 2014 року допомагав військовим, про що стало відомо з Facebook його родичів.

Потерпілий отримав важкі травми і перебуває у важкому стані. Йому зробили складну операцію, він перебуває в комі. Ще чекає тривале лікування і реабілітація, сім’я просить про допомогу.

«Артема неподалік від будинку знайшли сусіди. Стан брата важкий, у нього перелом склепіння черепа, лікарі утримуються від прогнозів. Ми з Артемом від самого початку війни допомагали українській армії. Коли місто було окуповане, допомагали військовим інформацією про противника, а ночами зривали з будівель прапори «ДНР» і розфарбовували дерева в синьо-жовті кольори, щоб усі бачили, що в Бахмуті не вбили Україну, і людям було легше чекати звільнення. А після звільнення Артем допомагав у госпіталі, перечистив, напевно, тонни картоплі на харчоблоці, а я ходив вити сітки. Артем розмовляє тільки українською, як і я, і навіть останній його пост — про рідну мову», — написав брат потерпілого — Сергій Мірошниченко.

Він не виключає, що брату могли помститися за допомогу військовим, хоча раніше їм і не погрожували. У поліції Бахмута повідомили, що відкрито кримінальне провадження за фактом заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, підозрюваних затримано.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *