25.06.2020

На заході України очікують нове підвищення води

Рівень води в річках може підвищуватися протягом 25-28 червня. А в разі посилення дощів в гірських районах можливі селеві потоки.

У найближчі три дні на Західній Україні очікується подальше підвищення рівня води в річках, місцями до небезпечних позначок, повідомляють в ДСНС в четвер, 25 червня.

Так, в річках басейну Прип’яті очікуються підйоми рівнів води на 0,1-0,7 м. Місцями можливе затоплення заплав, пасовищ і сінокосів біля Любешова.

Сьогодні на окремих ділянках Дністра, Тиси і на Пруті в Чернівцях очікується затоплення заплав, досягнення відміток початкового затоплення сільгоспугідь, окремих господарських об’єктів поблизу річки, автодоріг місцевого значення.

У разі повернення зливових дощів залишається ймовірність формування значного місцевого і схилового стоку, а в гірських районах — утворення селевих потоків.

Для пропуску дощового паводка вирішено підвищити базовий середньодобовий скид з Дністровської ГЕС.

При цьому рівень води в Дністрі у створі поста Могилів-Подільський може піднятися до небезпечних відміток початкового затоплення прирічкових ділянок і окремих об’єктів в районах міст Могилів-Подільський, Ямпіль та окремих населених пунктів у Вінницькій області, прилеглих до русла річки.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *