10.01.2020

На Кіровоградщині скажений пес покусав перехожих

До моменту своєї смерті від сказу пес устиг покусати трьох осіб, ще двох забруднив зараженою слиною.

На Кіровоградщині в місті Світловодськ скажений пес напав на людей і покусав трьох осіб та іншого собаку, пише в п’ятницю, 10 січня, міська рада.

Собака був відсутній за місцем його утримання протягом трьох тижнів і, повернувшись вночі з 29 на 30 грудня, обернув на себе увагу господарів нетиповою поведінкою.

Тварина проявляла агресію і покусала іншого домашнього пса у дворі. Господарі пса звернулися до фахівців, які при виїзді на місце виявили всі клінічні ознаки сказу (слинотеча, параліч нижньої щелепи, неспокійна поведінка). Вівчарка була щеплена проти сказу у 2019 році через агресивну поведінку. Тварину було взято під нагляд, іншим тваринам у дворі (коту і собаці) проведено вимушені щеплення проти сказу. Також проведено дезінфекційну обробку двору. Вранці 1 січня вівчарка загинула.

Виявилося, що вона покусала трьох осіб і забруднила слиною двох осіб. Постраждалі були доправлені в лікарню, де їм було проведено антирабічне щеплення. З огляду на те, що собака був відсутній вдома 21 день, точну інформацію щодо постраждалих від нього людей і тварин встановити не вдалося.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *