24.03.2020

На Кіровоградщині чоловік збував вибухівку з ООС

Чоловік влаштував у гаражі майстерню, де виготовляв вибухові пристрої за допомогою матеріалів, вивезених з ООС.

У Кіровоградській області правоохоронці припинили незаконний збут вибухових засобів ураження, вивезених з району проведення операції Об’єднаних сил, повідомляє прес-центр СБУ.

За даними слідства, житель Олександрії підпільно робив саморобні вибухові пристрої для продажу. Майстерню з виготовлення засобів ураження він влаштував в орендованому гаражі. Бойові елементи для вибухівки фігурант незаконно вивозив з району проведення операції Об’єднаних сил. Готові засоби ураження він намагався реалізувати на території регіону через особисті зв’язки

Зловмисника затримали після збуту 13 саморобних вибухових пристроїв загальною вагою понад кілограм вибухової речовини. Під час обшуків за місцем проживання у нього вилучили ще 5 вибухівок.

Затриманому повідомлено про підозру за статтею про носіння, зберігання, придбання, передачу або збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до незаконного переправлення військових засобів ураження з району проведення операції Об’єднаних сил.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *