12.11.2019

На Луганщині шахтарі влаштували протест під землею

Гірники обурені фактом невиплати заробітної плати. На шахту терміново прибув керівник Луганської цивільно-військової адміністрації Сергій Гайдай.

Працівники шахти Гірська ДП Первомайськвугілля, що на Луганщині, після завершення роботи вирішили почати акцію протесту прямо під землею, повідомив e Facebook глава Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Гірники обурені фактом невиплати заробітної плати. На шахту терміново прибув керівник Луганської цивільно-військової адміністрації Сергій Гайдай, який пообіцяв, що заробітна плата гірникам буде виплачена до п’ятниці. Проте гірники вже не дуже вірять обіцянкам влади і тому змушені почати акцію протесту в підземних умовах», — зазначив Волинець.

За його словами, в розмові з ним міністр енергетики та захисту навколишнього природного середовища Олексій Оржель сказав, що заробітна плата гірникам буде виплачена не раніше середи наступного тижня, тобто 20 листопада.

«Ми попереджали органи влади й особисто прем’єр-міністра Олексія Гончарука, що терпець у шахтарів не вічний. Протест гірників на шахті Гірська може стати початком широкомасштабної акції гірників державних вугледобувних підприємств. Оскільки заборгованість з виплати заробітної плати гірникам вже становить 1,559 млрд грн», — попередив Волинець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.