22.05.2020

На Львівщині продовжили карантин

Приріст випадків коронавірусу в регіоні не дозволяє послабити карантин, тому влада Львівської області вирішила продовжити його ще на тиждень.

У Львівській області вирішили не послаблювати карантин, а продовжити його до 29 травня. Відповідне рішення прийняла обласна державна адміністрація, повідомляє прес-служба ЛОДА з посиланням на керівника області Максима Козицького.

«На Львівщині вже кілька тижнів спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації. За минулу добу коронавірус підтвердили у 65 осіб, ще 53 людини госпіталізовано з підозрою на коронавірусну інфекцію. Рано говорити про істотне послаблення карантину в області, адже нашим першочерговим завданням є збереження здоров’я і життя жителів регіону», — заявив Козицький.

Він додав, що розуміє, що люди втомилися від карантину, але статистика Львівщини свідчить про приріст захворюваності, а це не дозволяє послаблювати обмеження.

Своєю чергою, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що за останні 7 днів кількість пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування, зросла на 90 осіб. І стан людей, які звертаються за медичною допомогою важчий, ніж було минулого тижня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *