05.07.2021

На Миколаївських перехрестях стане безпечніше

У Миколаєві завдяки проєкту «Безпека під ногами» буде встановлено додаткове освітлення на пішохідних зонах.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповів керівник Молодіжної школи соціально-відповідального бізнесу Віктор Сікаленко.

«В рамках обласного проєкту Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу реалізується 10 проєктів. П’ять проєктів на фінішній прямій, строк реалізації – до 25 липня. Одним з таких проєктів є «Безпека під ногами» автором і керівником якого є Дмитро Доценко», – сказав Віктор Сікаленко.

Дмитро Доценко повідомив, що ідея цього проєкту народилася рік тому, а реалізація стала можливою зараз.

«Бюджет проєкту: 158 820 грн, основна стаття витрат – це матеріали плюс робота. Кошти ООН, ГО «МрійДій». Це перший пілотний проєкт в місті. Зараз погоджуємо його з департаментом ЖКГ», – розповів Дмитро Доценко.

Речник патрульної поліції в Миколаївській області Віктор Кірєєв каже, що такі інновації прикрашають місто і будуть привертати увагу водіїв та пішоходів.

«Водії будуть дивитися на такі пішохідні переходи і будуть більш уважними. Ми сподіваємось на це. А як вони покажуть себе в роботі ще побачимо, коли їх встановлять. Пішоходи мають бути більш обачними та будуть дотримуватись правил дорожнього року», – сказав Віктор Кірєєв.

Досвід такого освітлення пішохідних зон є в Дніпрі. Встановлювали два роки тому.

«Подібні ліхтарі привертають увагу містян, це для них цікаво, бо це незвично і цього не було раніше. Щодо безпеки руху, то тут мають бути інші рішення: острівки безпеки, припідняті пішохідні переходи, звужена смуга руху. У нас намагаються піти більш простим шляхом, який не є ефективним, бо такі штуки не асоціюються з регулюванням дорожнього руху», – розповів засновник спільноти URBAN DNIPRO Руслан Ширінов.

Керівник і автор проєкту «Безпека під ногами» Дмитро Доценко пояснив, що проєкт робився під конкретне місце: «Це буде два переходи через проспект Центральний в районі вулиці Садова від CityCenter в сторону готелю «Миколаїв».

В планах передати цю ініціативу Департаменту житлово-комунального господарства, оскільки переходи мають обслуговуватися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.