23.03.2019

На Миколаївщини зареєстровано 145 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

Повідомлення стосувались розміщення агітаційної продукції без вихідних даних та у заборонених законом місцях, пошкодження майна, а також нібито незаконної агітації й можливого підкупу виборців.

Вся отримана поліцейськими інформація ретельно перевіряється. За результатами проведених перевірок із 145 повідомлень 103 – не знайшли свого підтвердження, ще по п’яти триває перевірка.

Стосовно виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск співробітники поліції склали:

27 адмінпротоколів за ст. 212-13 КУпАП, один — за ст. 212-14 КУпАП «Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях», чотири — за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство», три — за ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді», один — за ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та один – за ст. 195-6 КУпАП «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів».

До Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості внесені по чотирьом кримінальним правопорушенням – за ч. 1 ст. 259 КК України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, Первомайський ВП), за ч. 2 ст. 160 ККУ – 1 (Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або не вчинення будь-яких дій, пов’язаних з реалізацією ним свого виборчого права, Центральний ВП), за ч. 1 ст. 296 ККУ (Хуліганство, Первомайський ВП) та за ч. 1 ст. 128 ККУ (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження, Заводський ВП).

На розгляд суду поліцейські направили 32 адмінпротоколи.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *