04.07.2019

На Миколаївщини надувний човен з людьми ледь не віднесло в море

Літній період — особливо небезпечна пора для любителів водного відпочинку, адже найбільша кількість трагічних випадків трапляється саме в цей час.

Повідомляє  ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Попри всі застереження рятувальників, громадяни продовжують купатись у стані алкогольного сп’яніння, до того ж в заборонених місцях, де відсутні рятувальні пости. Найгірше те, що нерідко діти йдуть до водойм без дорослих.

Так, у 2019 році на Миколаївщині водяна «стихія» позбавила життя 11 громадян, з яких двоє неповнолітніх дітей. Невтішна статистика змушує  зробити висновки.

Останній епізод трапився 28 червня. На міському пляжі у м. Очаків у водній акваторії зник чоловік 1976 р.н. 3 липня в Дніпровському лимані, в районі Кінбурнської коси, місцеві мешканці виявили тіло загиблого.

Також, 3 липня у м. Очаків компанія з трьох людей (двоє чоловіків та жінка) ледь не стали заручниками негоди. Шторм, що здійнявся, почав відносити надувний човен в море. Громадяни одразу ж сповістили про це Службу порятунку. Під час прямування рятувальників до місця події, все-таки вдалось вигребти веслами до берега. В даній ситуації це вдалий збіг обставин, тож перш, ніж виходити в море, зверніть увагу на прогнози синоптиків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *