18.09.2021

На Миколаївщини продовжують заманювати туристів новими локаціями

На території Миколаївської області набирає популярність туризм, що дозволить виробникам збільшити заробіток за рахунок туристів.

Про це розповів головний спеціаліст відділу з питань молодіжної політики управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА Роман Мамчур.

За його словами, на Миколаївщині стартував проект «Експедиція в громади. Фокус на туризм ». Метою проекту стало дослідження особливостей і інвестиційно-туристичних можливостей регіону.

«Метою проекту стало виявлення, пошук та популяризація виробників певних продуктів, про які мало хто знає за межами територіальних громад. Ми, з боку облдержадміністрації, робимо все можливе, щоб до таких людей доїхав турист, дізнався про можливості та послуги громад », — розповів Роман Мамчур.

8 вересня був підписаний Меморандум про співробітництво у сфері розвитку туристичного сектора між Вознесенської, Миколаївської райдержадміністраціями, Новоодеського міської територіальної громадою, Дорошевский та Костянтинівської сільськими територіальними громадами.

За словами глави Дорошевский територіальної громади Олега Солощенко, станом на 17 вересня триває проектування туристичних маршрутів. Тут планують розвивати рекреаційні зони на березі водосховища і ввести фестиваль рибалок.

«Нікого не залишить байдужим рукотворне Щербанівське водосховище, яке є замовником водного господарства на місцевому рівні. Там є гарні краєвиди. Незабаром там можна буде ловити рибу », — розповів Олег Солощенко.

Також на території громади планують запустити інвестиційний проект з розведення антилопи сайгак.

За словами голови Новоодеського територіальної громади Олександра Полякова, в рамках створення креативного творчого простору в селі Троїцьке буде створена відповідна локація для відпочинку.

«А вже 18-го вересня проведемо дійство, яке буде називатися« Химери дикого степу », на місці локації, яку в подальшому плануємо використовувати, як туристичну та отримувати гранти», — розповів Поляков.

Уже сьогодні туристів запрошують відвідати цікаві місця Миколаївській області.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.