12.04.2019

На Миколаївщині визначено переможців третього зонального етапу фестивалю ДЮП

11 квітня відбувся третій зональний етап Фестивалю дружин юних пожежних.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Команди-переможці районних етапів з м. Вознесенськ, Вознесенського, Братського, Веселинівського, Єланецького, Доманівського районів приїхали позмагатися за звання найкращих до с. Прибужжя Доманівського району.
Після традиційного жеребкування ДЮПівці змагалися у двох конкурсах: «Домашнє завдання» на тему: «Кращий пожежний — це ти обережний!» та «Плакат соціальної реклами», який готували напередодні. Художній роботі команди «Гідрант» Кубряцької ЗОШ Веселинівського району члени суддівської колегії присвоїли перше місце.
Запальні та яскраві творчі виступи перетворили конкурс у справжнє свято безпеки. Юнаки та дівчата, використовуючи свою кмітливість, харизму, жартівливість, намагалися донести до публіки основні аспекти безпеки життєдіяльності. Журі, в свою чергу, при оцінюванні номерів брало до уваги такі критерії, як: оформлення й оригінальність виступу, артистизм, знання основних правил безпечної поведінки тощо.
По закінченню фестивалю всі команди отримали дипломи та солодкі подарунки. Перше місце вибороли енерджайзери з команди «Гідрант» Кубряцької ЗОШ Веселинівського району, завдяки своїй неординарності другою стала команда «101» Братської ЗОШ. Цікавий підхід до розкриття теми привів команду «Експерти безпеки» Вознесенської ЗОШ Вознесенського району до почесного третього місця. На четвертому щаблі опинилась «Hot-Team» Єланецької гуманітарної гімназії, п’яте розділили між собою команди «Сигнал» Прибузької ЗОШ та «Запальнички» Лідіївської ЗОШ Доманівського району. За жагу до перемоги, присутні в залі вболівальники та члени суддівської колегії привітали команду «Fire People» Вознесенської ЗОШ №2.
На завершення заходу, Ілляна Пацюк, речниця Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, зазначила: «Сьогоднішній захід дійсно показує, що наше майбутнє в надійних та відповідальних руках. Ваші виступи та старання заслуговують високих оцінок, а головне повинні закарбуватись в свідомості кожного присутнього в цьому залі, адже безпека в країні починається саме з кожного з нас. Переможцям бажаю успіхів на обласному етапі.»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *