22.05.2020

На Миколаївщині, внаслідок конфлікту, жінку забили до смерті

В ході судового розгляду справи обвинувачений свою вину не визнав та категорично заперечив свою причетність до вчинення злочину.

Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

За публічного обвинувачення Баштанської місцевої прокуратури судом визнано винним жителя м. Баштанка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) КК України та засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

Під час судового розгляду встановлено, що у серпні 2019 року 36-річний чоловік вживав із своєю знайомою спиртні напої та між ними виникла сварка, у ході якої обвинувачений наніс потерпілій множинні удари по тулубу, спричинивши переломів майже усіх ребер, грудини, пошкодження легень, які відповідно висновку судово – медичної експертизи відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя. Внаслідок отримання травм потерпіла померла в лікарні.

В ході судового розгляду справи обвинувачений свою вину не визнав та категорично заперечив свою причетність до вчинення злочину, проте за результатами дослідження зібраних у ході досудового розслідування доказів, доведено провину зловмисника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *