30.06.2021

На Миколаївщині відбудеться чемпіонат України з трекових перегонів

Третього й четвертого липня в місті Вознесенську відбуватимуться ІІІ та ІV етапи Чемпіонату України з трекових перегонів.

Про це розповів організатор третього та четвертого етапів чемпіонату Андрій Яроменко.

Трекові перегони — це кільцеві змагання, у яких одночасно стартують чотири автомобілі та проїздять чотири кола. Протягом одного дня чемпіонату таких заїздів буває понад 20.

За словами Андрія Яроменка, такі змагання цікаві для глядачів, адже вони відразу бачать боротьбу на трасі та її переможців. Бути першим серед конкурентів — головна мета перегонів, де візьмуть участь три класи автомобілів.

На глядачів чекають дорослі та дитячі заїзди. Найбільша різниця між дитячими та дорослими учасниками полягає в автомобілях. Дорослі змагатимуться на звичайних спортивних автомобілях, а діти на спеціально підготовлених кросових багах. У дітей два кола на заїзд, а в дорослих — чотири.

Третього та четвертого липня будуть однакові програми змагань. Спочатку дитячий заїзд, відбудеться близько семи заїздів, а після них змагатимуться вже дорослі учасники.

Більшість спортсменів вже відома — це спортсмени, які взяли участь у першому та другому етапі змагань, які тривали в місті Червоноград Львівської області.

Учасники представлятимуть різні міста України: Львів, Рівне, Вінницю, Черкаси, Київ та Луцьк.

Усього у 2021 році заплановано сім етапів чемпіонату, наступні етапи відбудуться у місті Косів, Черкасах та Рівному.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *