09.09.2021

На Миколаївщині в секторі АПК виявлена найбільша кількість незадекларованих працівників

Аграрії не вважають за потрібне належним чином оформлювати трудові відносини з працівниками, особливо в сезон збору врожаю.

Ще одним доказом цього явища стало виявлення в серпні 2021 року на полі у Миколаївському районі області 23 незадекларованих працівників, які збирали врожай картоплі.

За результатами аналізу в Миколаївській області на сферу сільського господарства припадає найбільша кількість випадків допуску працівників до роботи без належного оформлення з ними трудових відносин. Зокрема, за період інспекційної кампанії, з 01 липня по 01 вересня 2021 року, у сфері сільського господарства виявлено 61 працівника, трудова діяльність яких не зарахувалась громадянам у страховий стаж, адже вони працювали без трудового договору.

Щодо інших сфер господарювання, то кількість виявлення за аналогічний період незадекларованої праці в них дещо менша. Так, у сфері торгівлі виявлено 52 незадекларовані особи, у сфері охоронної діяльності – 42 особи, у сфері будівництва -13 осіб, у сфері транспорту – 12 осіб, у сфері організації харчування -8 осіб.

ГУ Держпраці у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *