16.09.2021

На Миколаївщині в суди намагалися пронести 120 заборонених предметів

На Миколаївщині відвідувачі судів та установ органів правосуддя в цьому році протягом серпня намагалися пронести понад 120 заборонених предметів.

В останній місяць літа в судах Миколаєва та Миколаївської області відбулося близько дев’яти тисяч судових засідань, безпеку яких забезпечували співробітники Служби судової охорони Миколаївщини. Через пункти пропуску та охорони судів, а також органів правосуддя, пройшли понад 16,5 тисяч відвідувачів, серед яких були громадяни, які намагалися порушити Закон та правила відвідування судів та установ органів правосуддя.

Завдяки пильності охоронців Феміди за серпень 2021 року попереджено пронесення понад 120 заборонених предметів, з них п’ять пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею, та одну травматичну зброю, 81 ножів та колюче-ріжучих предметів, 34 засоби, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, та інше.

Шановні громадяни – відвідувачі судових установ!

Служба судової охорони нагадує, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Радимо не приносити до приміщень судів та органів системи правосуддя речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судових установ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.