12.03.2019

На Миколаївщині в школі розпилили газовий балончик, постраждали 20 осіб

Внаслідок дій юнака зі скаргами на стан самопочуття до лікарні звернулись 19 дітей. Наразі одна дівчинка госпіталізована, інші школярі після надання медичної допомоги були відпущені додому.

У Вітовському районі в с. Первомайське 11 березня близько 10:30 17-річний учень 11-го класу приніс у свою школу перцевий балон та розпилив газ біля вбиральні. В результаті 19 дітей та один працівник школи відчули себе погано, тому звернулись по допомогу до медиків.

Поліцейські, які прибули на виклик від вчителів, вилучили у підлітка засіб для самозахисту сльозогінної та дратівливо дії «Перець-4». Зі слів школяра, він знайшов балончик на місцевому стадіоні та приніс у школу й розпилив газ, щоб провести таким чином дослід й подивитись, що відбуватиметься.

За вказаним фактом проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 296 КК України «Хуліганство», що карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Поліція нагадує, що загальна відповідальність для громадян за вчинення кримінальних правопорушень настає з 16-ти років, а за окремі злочини – з 14-ти. У вказаному випадку не батьки учня, а сам школяр нестиме відповідальність за свій вчинок. Просимо дорослих роз’яснити своїм дітям, що подібного роду пустощі, розваги та жарти тягнуть за собою кримінальну відповідальність та караються законом.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *