02.08.2019

На Миколаївщині горить сміттєзвалище

1 серпня о 21:49 за екстреним номером ”101” надійшло повідомлення про пожежу сміття на міському полігоні твердих побутових відходів КП “Санітарна очистка міста”.

Черговий караул 12 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області локалізував займання на площі 1 Га. Без залучення важкої техніки остаточно ліквідувати пожежу було не можливо, а прибула вона лише зранку наступного дня.

Також о 09:00 2 серпня відбулось позапланове засідання комісії ТЕБ та НС, де прийнято рішення про створення на базі комунального підприємства “СОМ” добровільної пожежної дружини, придбання грейдера та водовозки, встановлення оглядової вишки, а також заключення договорів Із місцевими організаціями та підприємствами про залучення, у разі необхідності, їх важкої техніки для своєчасного реагування на пожежі.

Наразі над ліквідацією пожежі працює 2 одиниці техніки, 8 осіб ГУ ДСНС. Комунальними службами міста забезпечено постійній підвіз води та залучено грейдер.

Цього року на Миколаївщині 9 разів виникали пожежі на територіях твердих побутових відходів. Зокрема, у Вознесенському це вже третій випадокТакі пожежі шкодять не лише довкіллю, але й здоров’ю громадян, тому що дим містить небезпечні речовини. А в результаті займань на сміттєзвалищах в повітря випаровуються хімічні сполуки, які забруднюють атмосферу і є шкідливими для людини. Ці речовини викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *