14.08.2020

На Миколаївщині, граючись сірниками, дитина спалила авто і отримала опіки

13 серпня о 16:30 за екстреним номером 101 повідомили про пожежу автомобіля Mazda 626 на території приватного домоволодіння на вул. Шевченка с Грейгове Вітовського району.

Як повідомили в прес-службі ДСНС, на місце направлено відділення 16 державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю з’ясувалось, що дівчинка 2017 р.н. гралась сірниками всередині транспортного засобу в результаті чого він загорівся. Сусід та батьки, побачивши це, загасили пожежу та дістали дитину.

Каретою швидкої медичної допомоги, із значними опіками, дівчинку доставлено до обласної дитячої лікарні.

Шановні батьки, пильнуйте за своїми дітьми! Не має значення, скільки їм років, 2, 5, 15 чи 17, адже це ще дитина, за якою треба слідкувати: знати де вона знаходиться, з ким спілкується, яке в неї хобі та що вона робить із друзями, коли гуляє на вулиці.
Не відпускайте малолітніх дітей самих без нагляду на двір, щоб уникнути можливого каліцтва, а в окремих випадках навіть уберегти їх життя. І найголовніше, виділяйте час на те, щоб розповісти малечі про існуючу небезпеку, щоб дитина знала від чого треба триматися подалі та як себе поводити у разі виникнення небезпечної ситуації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *