10.08.2020

На Миколаївщині двоє підлітків втекли з реабілітаційного центру

Близько 21:00 вечора 9 серпня до відділу поліції надійшло повідомлення від працівників Первомайського реабілітаційного центру про те, що годину тому двоє 13-річних хлопчиків самовільно залишили заклад.

На пошуки дітей були негайно орієнтовані усі екіпажі патрульної поліції та задіяні співробітники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції та оперуповноважені Первомайського відділу поліції.

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Упродовж декількох годин проведених розшукових заходів правоохоронці знайшли підлітків. Діти перебували неподалік покинутого будинку в с. Кінецьпіль, де раніше мешкав один із втікачів зі своїми покійними батьками. Зі слів хлопчиків, до села вони дістались пішки, пройшовши відстань у декілька кілометрів.

Як з’ясувалось, один із підлітків вирішив відвідати колишню домівку, та планував заночувати там, а вранці зустрітись зі своїми приятелями-односельцями. Свого товариша по виховному закладу запросив утекти ним за компанію.

Наразі обох мандрівників співробітники поліції повернули до реабілітаційного центру. Будь-яких протиправних дій відносно дітей вчинено не було.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *