18.04.2019

На Миколаївщині депутата оштрафували за неподання декларації

Посадовець, будучи суб’єктом декларування, в порушення вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», своєчасно не подав деклараціїособи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

16 квітня 2019 року прокурором Новобузького відділу Баштанської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, стосовно депутата Братської районної ради, повідомляють в прес-службі.

За результатами розгляду зазначеного протоколу судом підтримано позицію прокурора, особу визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

Загалом, упродовж поточного року за аналогічні правопорушення судами Миколаївської області на 15 осіб накладено адміністративні штрафи на загальну суму 15,3 тис.грн.

Нагадуємо, що, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *