14.10.2021

На Миколаївщині діятимуть додаткові заходи для запобігання поширенню COVID-19: що змінилося

У Миколаївській області ввели додаткові заходи для запобігання поширенню COVID-19. Передбачена обов’язкова вакцинація працівників підприємств й організацій та обмежено користування міжрегіональним транспортом для невакцинованого населення.

Про це під час брифінгу розповіли заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігор Кузьмін та головний санітарний лікар області Володимир Клочко.

За словами Ігоря Кузьміна, наказом Міністерства охорони здоров’я передбачена обов’язкова вакцинація окремих категорій професій: державні службовці, посадовці місцевого самоврядування, педагоги.

«Усі ті працівники цих сфер, які не будуть вакциновані, будуть відсторонені від виконання службових обов’язків та відправлені у відпустки без збереження заробітної плати. Пересування буде можливе лише при наявності COVID-сертифікатів або ПЦР-тесту», — розповідає головний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко.

За словами Ігоря Кузьміна, для невакцинованого населення обмежать користування міжрегіональним транспортом. Для поїздок між регіонами з «жовтим» та «червоним» рівнем небезпеки пасажирам з 21 жовтня знадобляться сертифікати про вакцинацію або результати ПЛР-тестів.

Правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень на автобусних маршрутах та авіаційного і залізничного транспорту міжобласного сполучення.

За словами Володимира Клочка, також буде діяти довідка від сімейного лікаря про те, що людина перехворіла на COVID-19, але не більш ніж шість місяців тому. Проте, зі слів головного санітарного лікаря, якщо шість місяців із періоду хвороби минули, людина повинна обов’язкова робити щеплення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *