03.11.2020

На Миколаївщині завершена реконструкція системи опалення та термосанація будівлі Снігурівської ЗОШ I-III ступенів № 4

В даному освітньому закладі навчається 470 школярів і ця школа є опорною.

На Миколаївщині, в рамках національного проєкту «Велике будівництво» завершена реконструкція системи опалення та термосанація будівлі Снігурівської ЗОШ I-III ступенів № 4 з впровадженням енергозберігаючих технологій.

На сьогодні завершено ремонт приміщення котельні. Вже проведені її налагоджувальні роботи та гідравлічні випробування системи опалення. На об’єкті замінено теплові мережі. Встановлено фундаменти під розміщення дизельної електростанції.

Виконано 100 % робіт по утепленню фасаду та заміні віконних прорізів.

Завершено ремонтні роботи у внутрішньому дворі. Також виставлено 200 п. м. бордюру під облаштування вимощення навколо будівлі школи.

На сьогодні в Снігурівській ЗОШ I-III ступенів № 4 продовжується капітальний ремонт і за програмою «Спроможна школа для кращих результатів». Роботи фінансуються частково за кошти державного фонду регіонального розвитку та державного бюджету.

Наразі проводяться ремонтно-оздоблювальні роботи приміщень спортивної зали, актової зали, харчоблоку, холу та санвузлів. Здійснюється демонтаж штукатурки, підлоги та стель, на стіни будуть встановлені гіпсокартоні системи. Також в актовій залі замінюється електропроводка, а в санвузлах — сантехніка та каналізація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *