29.03.2019

На Миколаївщині завершився 2 зональний етап Фестивалю ДЮП

28 березня у м. Нова Одеса зустрілись команди-переможці районних етапів обласного Фестивалю дружин юних пожежних з Очаківського, Миколаївського, Вітовського районів, м. Очаків та Нова Одеса.

Після жеребкування учасники змагалися у двох конкурсах: «Домашнє завдання», тема якого цього року «Кращий пожежний — це ти обережний!» та «Плакат соціальної реклами», який готували напередодні. Художню роботу дітей члени суддівської колегії оцінили так: перше місце посіла команда «Оптимус» Очаківської ЗОШ№1.

В другому конкурсі, у творчих виступах, учасники намагалися донести до усіх присутніх у залі основні аспекти безпеки життєдіяльності: причини виникнення пожеж, правила безпеки з вибухонебезпечними предметами, поведінка на водних об’єктах та інші.

ФОТО.

Перемогу виборола команда “Безпека у кубі” Новоодеської гімназії, другу сходинку посіла харизматична команда  “Блискавка” М-Погорілівської ЗОШ (Вітовський район), на третій шабель стала команда Парутинської ЗОШ Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади “Бійці вогняного фронту” (Очаківський район).

За жагу до перемоги, присутні в залі вболівальники та члени суддівської колегії, привітали команду «Прометей» з Миколаївського району та «Оптимус» з м. Очаків. Дітям та керівникам команд вручили грамоти, солодощі, а команда-переможець отримала цінні подарунки та вже зовсім скоро вийде на сцену аби поборотись за першість на обласному етапі Фестивалю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *