05.04.2019

На Миколаївщині затримали групу наркодилерів, які влаштували межрегіональний канал збуту метадону

Організатором злочинної групи був 43-річний житель м. Одеса та раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконний збут наркотичних засобів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

4 квітня співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів (служба детективів), співробітники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області, спільно з СБУ в Миколаївській області, оперативним підрозділом Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, із залученням спецпідрозділу поліції КОРД та роти поліції особливого призначення під процесуальним керівництвом  обласної прокуратури провели спільну операцію із затримання групи наркоділків, які налагодили незаконний збут наркотичного засобу «метадон» на території міст Миколаєва та Одеси. 

Організатором злочинної групи був 43-річний житель м. Одеса та раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконний збут наркотичних засобів. Окремі члени групи також раніше притягувались до кримінальної відповідальності за інші злочини. Незаконний збут здійснювався за «безконтактною» схемою шляхом «закладок». Кожен член групи віком 44, 32, 27, 36 та 32 років виконував відведену йому функцію. 

Під час проведення обшуків вилучено докази злочинної діяльності, зокрема: наркотичні засоби (серед яких 66 підготовлених для збуту контейнерів), грошові кошти, засоби зв’язку, предмети для виготовлення контейнерів для «закладок», «чорну бухгалтерію» та інше. 

Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 321 КК України. Найближчим часом їм буде обрано міру запобіжного заходу. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *