24.09.2019

На Миколаївщині за минулу добу сталося 6 пожеж на відкритих територіях

На відкритих територіях за добу зареєстровано 6 пожеж сухої трави, дерев, чагарників, сміття загальною площею понад 14 га.

Протягом 23 вересня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області знову залучались до ліквідації пожеж в природних екосистемах області.

Так, на відкритих територіях за добу зареєстровано 6 пожеж сухої трави, дерев, чагарників, сміття загальною площею понад 14 га.

Окрім цього вогнеборці 5 державної пожежно-рятувальної частини гасили пожежу хвойної підстилки на території Балабанівського лісового урочища в Корабельному району на площі 1 га. Цього ж дня пожежа площею 1500 кв м виникла й на території Мішково-Погорілівського лісового урочища Вітовського району, підрозділи ГУ ДСНС до місця не залучались.

Шановні мешканці та гості нашого краю! Основна причина пожеж в природних екосистемах – необережне поводження з вогнем, у лісових масивах здебільшого трапляються й випадки навмисних підпалів. Зважаючи на те, що на території Миколаївської області утримується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, навіть невеличка іскра може спровокувати некеровану пожежу великих масштабів. Якщо Ви стали свідком пожежі, негайно сповістіть за екстреним номером «101» та намагайтесь обережно самотужки загасити горіння підручними засобами, якщо це можливо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *