17.09.2020

На Миколаївщині за наклеювання політичної реклами звільнено начальника пожежно-рятувальної частини

У результаті службового розслідування щодо застосування службового пожежного автомобіля

 для  наклеювання на білборд політичної реклами партії «Слуга народу» був звільнений начальник 17-ї пожежно-рятувальної частини. Про це йдеться у відповіді ОПОРІ від Головного управління ДСНС у Миколаївській області.

Нагадаємо, що 20 серпня у Казанці караул 17-ї державної пожежно-рятувальної частини був долучений до наклеювання політичної реклами на користь політичної партії «Слуга народу». 21 серпня ОПОРА направила звернення до Головного управління ДСНС у Миколаївській області щодо перевірки даних фактів та надання їм правової оцінки. 25 серпня ОПОРА отримала відповідь на своє звернення від т. в. о. начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Миколи Панасенка. Він повідомив, що призначено службове розслідування з метою повного з’ясування причин та обставин цього випадку та пообіцяв додатково поінформувати про підсумки розслідування.

16 вересня Громадянська мережа ОПОРА отримала листа від заступника начальника Головного управління ДСНС України в Миколаївській області Олександра Озерного, в якому повідомляється, що за порушення вимог Кодексу цивільного захисту начальника 17-ї державної пожежно-рятувальної частини притягнуто до дисциплінарної відповідальності та звільнено з займаної посади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *