18.09.2021

На Миколаївщині знайшли плантацію з 3-метровими кущами конопель (ВІДЕО)

У ході обшуку у місцевого жителя, окрім коноплі, вилучили 200 г канабіса та більше 50 набоїв калібру 5.45 мм. Вартість вилучених наркотичних засобів у разі їхнього незаконного збуту становить близько 200 тисяч гривень.

Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області ДБН НПУ, поліцейські відділення поліції №2 Баштанського районного відділу, спільно зі співробітниками прикордонного оперативно-розшукового відділу та під процесуальним керівництвом окружної прокуратури провели санкціонований обшук за місцем проживання 44-річного мешканця Баштанського району.

На присадибній ділянці чоловіка виявили трьохметрові кущі коноплі, в будинку господаря — близько 200 г канабіса, а в гаражі домовласника більше 50 набоїв калібру 5.45 мм. Наркорослини були з ознаками культивування та оснащені крапельним поливом. Походження боєприпасів та мета їхнього зберігання наразі встановлюються.

Вилучене поліцейські направили на експертизу, після проведення відповідних досліджень також вирішуватиметься питання про додаткову кваліфікацію щодо незаконного зберігання канабіса та боєприпасів (ч. 1 ст. 309 та ч. 1 ст. 263 ККУ).

Нині триває розслідування за ч. 1 ст. 310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.