24.06.2021

На Миколаївщині лісовому господарству повернуть незаконно відібрані землі

За позовом Миколаївської обласної прокуратури рішенням Господарського суду Миколаївської області визнано незаконними та скасовано  розпорядження Доманівської райдержадміністрації та наказ Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, якими протиправно передано у комунальну власність землі державного лісового фонду.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що райдержадміністрацією та управлінням Держгеокадастру під час формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 89,9 га до їх складу незаконно включено землі державного лісового фонду площею 12,3 га. Зазначені ділянки під виглядом земель сільськогосподарського призначення у 2018 році протиправно передано у комунальну власність Прибузької сільської ради.

Внаслідок таких незаконних рішень органів влади, землі державного лісового фонду вилучено зі складу земель, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Веселинівське лісове господарство», та припинено право державної власності на них.

Суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі. Рішення суду забезпечить повернення ділянки площею 12,3 га до державного лісового фонду України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *