27.03.2019

На Миколаївщині міський депутат і соратник Тимошенко займається «поборами» — ОДА

У день приїзду Тимошенко до Миколаєва в ОДА показали відео, де її довірена особа Глушко «збирає данину» з підприємців.

В Миколаївській ОДА відбувся брифінг, під час якого Олексій Савченко закликав підприємців Миколаївщини не замовчувати факти вимагання коштів для безперешкодного ведення своєї діяльності і невідкладно звертатись до правоохоронних органів.

Зокрема, відбулося ознайомлення ЗМІ з зафіксованою на відео спробою депутата Первомайської міської ради, довіреної особи одного з кандидатів у президенти Тимура Глушко вимагання коштів в одного з місцевих підприємців за позитивне вирішення земельного питання.

«Я не можу давати оцінок цьому випадку, правову оцінку дадуть правоохоронці в межах діючого законодавства. Ми стаємо на засадах підтримки і допомоги підприємцям Миколаївщини. Я звертаюсь до всіх підприємців не зволікати і звертатись до правоохоронних органів у подібних випадках зокрема, якщо стикнулися з діями особи, яка на відео», — сказав Олексій Савченко.

На відео, знятому, по всій видимості, на приховану камеру, Глушко озвучує суми підприємцям, які їм потрібно заплатити за установку кіосків.

«4140 в рік, коли він називає ціну 4500, піднімає не він, а піднімаєш ти, він говорить раз, два, три, продано. І відразу на тебе оформляють в той же день документи. Я ще поїду там сьогодні розбиратися, там двоє людей вже подали заяви, поїду розбиратися, воно ж публікується в газеті. Але це все я беру на себе, за це не переживайте. Мені треба щоб ви зараз дали завдаток, до того як я поїду в Запоріжжі, тому що у мене домовленість з біржею. За те, що вони зливають інформацію і допомагають нам, за ось це все я їм даю гроші. Хоча б по 500 доларів, по 500 за кожну ділянку. І 4 тисячі 27 числа. І ми в розрахунку », — сказав Глушко.

Підприємниця відповіла, що з собою у неї немає грошей і їй потрібно заїхати додому. Глушко не забороняє їй поїхати додому. Поряд з цим депутат зізнається, що сам платить за свої торгові павільйони. Зокрема, за кожен він заплатив по 400 доларів.

Підприємець: «Мені за грошима треба поїхати».
Глушко: «Ви мені квитанцію привезіть і завдаток. І в той же день, разом підемо, заплатимо, я піду повирішувати. Просто ці з Запоріжжя, вони у мене беруть трохи грошей, але зате вони зливають інформацію, якщо хтось тільки надсилає документи або тільки подає їх, вони мені дзвонять попереджають. Так як було за «Плазі», ми ж теж через аукціон вирішували ».
П .: «А якщо вони будуть торгуватися?».
Г .: «Ми взагалі зробимо так, щоб вони пішли. За «Плазі» ми за кожен павільйон дали по 4 тисячі гривень, в обласному ДАІ, в яке ти їздив на узгодження, тоді був Воробйов. Я приїхав до нього погоджувати, він мені калькулятор повертає і такий типу «5 тисяч», я кажу це все, а він «кожен». Я його збив тоді на 4. Я погоджуюся, він погоджує. На три павільйони подають тато з сином заяви, з Запоріжжя мені скидають їх дані, прописки, ми їх знаходимо, їдемо, на них «наїжджають» і вони при нас пишуть заяву про відмову від аукціону. Ми нічого безкоштовно не робимо, за останній підпис він збив з мене 6-й айфон по цій землі. Хоча до цього ще купу всього давали. А за 6-й айфон я заплатив 650 доларів. Ось архітектору і поліції платять завжди, за останні павільйони навпроти «Плази» заплатив по 400 доларів за кожен з 16 особисто я платив ».

Зазначений відео-матеріал голова Миколаївської облдержадміністрації передав до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *