08.12.2021

На Миколаївщині нагороди отримали рятувальники

DSC_6205.JPG

У Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області відбулося нагородження співробітників, які брали участь в аварійно-рятувальних та пошукових роботах при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті Нова Одеса.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Ця аварія техногенного характеру місцевого рівня сталася 27 листопада, коли на вулиці Бузька вибухнув побутовий газ у п’ятиповерховому житловому будинку. До рятувальних робіт було залучено 75 осіб та 14 одиниць техніки. Під час урочистого нагородження до уваги присутніх представлено відеофільм із хронологією проведення робіт на місці трагедії.

Нагороди вручили заступник голови Миколаївської ОДА Ігор Кузьмін та виконувач обов’язків начальника ГУ ДСНС Микола Панасенко. Вісім співробітників ДСНС нагороджені почесною грамотою Миколаївської ОДА. Євген Берко, Євген Потапенко та Олександр Іванко отримали «Знак Пошани». Нагрудний знак «За відвагу в надзвичайній ситуації» вручено Володимиру Спіяну та Віталію Шепелю.

Також подячні листи та цінні подарунки вручено новоодеському міському голові Олександру Полякову та голові Миколаївської обласної організації «Товариство Червоного Хреста України» Андрію Скороходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.