10.09.2019

На Миколаївщині начальник освіти присвоїв собі 187 тисяч гривень

Внаслідок несумлінного виконання своїх службових обов’язків, з бюджету громади зайво розтрачено грошові кошти у сумі 187 тис грн.

За належного процесуального керівництва Вознесенської місцевої прокуратури слідчими поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника відділу освіти, молоді  та спорту Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району, який в результаті несумлінного виконання своїх службових обов’язків завдав істотну шкоду державним інтересам у вигляді зайво розтрачених бюджетних коштів у сумі 187 тис грн (ч.1 с. 367 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області. 

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що вказана особа  закупила для відділу освіти, молоді та спорту  комп’ютерну та побутову техніку за ціною більшою від фактичної середньо ринкової. Внаслідок несумлінного виконання своїх службових обов’язків, з бюджету громади зайво розтрачено грошові кошти у сумі 187 тис грн.

6 вересня 2019 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Крім того, Вознесенською місцевою прокуратурою заявлено цивільний позов в інтересах держави з метою відшкодування збитків, спричинених кримінальним правопорушенням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *