29.11.2019

На Миколаївщині на берег винесло тисячі мертвих медуз

Місцеві жителі з подібним видовищем зустрічаються вперше і пояснити його не можуть. Кажуть, що в Рибаківці медузи теж викинулися на берег.

У Миколаївській області в районі прісноводного Дніпро-Бузького лиману зафіксували нашестя медуз, про що повідомила у Facebook місцева мешканка Наталія Панашій.

За її словами, на берег в селі Лимани під Миколаєвом викинуло безліч мертвих медуз. Фото і відео аномалії вона опублікувала у себе на сторінці.

«Звідки тисячі медуз? Бачу вперше… Подзвонила жителька, я побігла перевірити, а їх — мільйони», — розповіла Панашій.

Жителі села Лимани з подібним видовищем зустрічаються вперше і пояснити його не можуть. Кажуть, що в Рибаківці медузи теж викинулися на берег.

Тим часом начальник управління Держрибагентства в Миколаївській області Євген Міщенко повідомив, що вода біля села Лимани давно непридатна для купання та відпочинку. Вода настільки брудна, що там немає навіть риби. Медузи потрапили в лиман з течіями, яким вони не можуть протистояти через свою будову.

«При сильних вітрах північного і північно-східного напрямку відбувається винесення верхнього прісного шару води до моря, а натомість низовими течіями заходить вода з Чорного моря, яка і заносить цих медуз», — цитує Міщенка Депо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.