07.03.2019

На Миколаївщині незаконно вирубали дуби і акації: збитки становлять 150 тисяч гривень

Прокуратурою Миколаївської області триває системна робота щодо вжиття заходів представницького характеру, спрямованих на захист інтересів держави в природоохоронній сфері та відшкодування шкоди, заподіяної в результаті незаконних порубок лісу.

Про це повідомляється на сторінці відомства.

Зокрема, Вознесенської місцевою прокуратурою Миколаївської області до суду заявлено два позови в інтересах держави про стягнення з мешканців м Вознесенська і Доманівського району понад 150 тис. Грн. шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу в результаті вчинення кримінального злочину.

Встановлено, що в травні минулого року в лісосмузі с. Велика Солона Єланецького району та с. Володимирівка Доманівського району, зазначені особи вчинили самовільну вирубку дерев породи «акація» і «дуб», завдавши збитків на суму понад 100 тисяч гривень.

В добровільному порядку збитки відшкодовані не був, посадовими особами не вжито заходів щодо стягнення заподіяної шкоди, що і зумовило прийняття прокуратурою заходів представницького характеру з метою захисту інтересів держави. Розгляд позовів триває.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *