31.01.2019

На Миколаївщині податковою міліцією припинено незаконну реалізацію пального на суму майже 150 тис. гривень

IMG-5a5009710f12fe493308438d81c27e5b-V

У рамках проведення операції «Акциз-2019» Головним управлінням ДФС у Миколаївській області здійснюється цілеспрямована робота з виявлення та припинення незаконної діяльності об’єктів «тіньової» торгівлі пально-мастильними матеріалами.

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області.

У результаті проведеної роботи, виявлено чергову «злочинну» схему реалізації пально-мастильних матеріалів на території Миколаївської області.

Так, на автозаправному комплексі, який функціонував без наявності відповідних дозвільних документів та реєстрації, як суб’єкта господарської діяльності, виявлено факт зберігання та збуту пально-мастильних матеріалів.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено бензин А-92 у кількості 2700 л, дизельне пальне у кількості 2800 л., на загальну суму майже 150 тис. гривень. Крім того, вилучено обладнання, яке використовувалось для незаконної реалізації пального.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення(порушення порядку провадження господарської діяльності)

Шановні громадяни! Якщо вам стали відомі факти нелегального продажу пально-мастильних матеріалів, повідомляйте чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: (0512) 50-18-41 (цілодобово). У такий спосіб ви допоможете виявити правопорушників, які намагаються отримати «легку наживу».

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *