28.02.2019

На Миколаївщині поліцейський дістав з колодязя чоловіка, який повис на мотузці

Подія сталась вранці 19 лютого у с. Сливине Миколаївського району. Того дня поліцейський-водій другого оперативного взводу роти поліції особливого призначення ГУНП в Миколаївській області старший сержант поліції Віктор Колодієнко після добової зміни їхав відвідати свою бабусю. Повернувши на вулицю, де мешкає старенька, правоохоронець побачив місцевих мешканців, які зібрались біля криниці загального користування.

Вони покликали поліцейського на допомогу та наперебій просили врятувати їхнього товариша. З’ясувалось, що двоє місцевих чоловіків вирішили дістати з колодязя утоплені відра, якими набирали воду. Для цього одного з селян прив’язали до мотузки та спустили вглиб, але мотузка виявилась закоротка, тому чоловік був вимушений відв’язатися та стрибнути у воду. Діставши відра, селянин прив’язав мотузку до своєї руки та крикнув товаришеві, аби той його витягав. Однак самотужки чоловік не зміг цього зробити. Не опускаючи товариша на дно криниці, чоловік почав кликати на допомогу. На шум прийшло двоє мешканців вулиці, але і їм не вдалось допомогти витягти чоловіка з вузької криниці. Впродовж щонайменше 40 хвилин 59-річний чоловік, висів у колодязі, прив’язаний мотузкою за руку, яка вже почала синіти, час від часу втрачаючи свідомість від переохолодження та болю, поки його не врятував поліцейський.

Декілька хвилин знадобилось Віктору Колодієнку, щоб витягти чоловіка з криниці. Потім ще хвилин десять, аби надати першу домедичну допомогу та привести людину до тями. Коли 59-річний чоловік оговтався, його товариші відвели додому зігріватись після джерельної води. Через декілька годин спецпризначенець навідався до будинку врятованого чоловіка, аби впевнитись, що із ним все добре. На порозі дому поліцейського зустріла донька чоловіка, яка запевнила, що з батьком все гаразд – він відпочиває, і медичної допомоги не потребує.

Лише згодом врятований відшукав свого рятівника, аби подякувати та потиснути руку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *